Yayın sonrası gönderme geldi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir kaç sene önce ki Cumhurbaşkanı adayı Mu-harrem İnce, gündeme dair merak edilen soruları Habertürk’te yapılan programda cevapladı. Muharrem İnce, 2023’te Cumhurbaşkanlığı adayıyla alakalı olarak, “Meydanlar dolacak, Muharrem İnce de aday olacak, bu böyle yarım kalır mı hiç sözlerini aktardı.

GERÇEKTEN BU KONU SIKTI

24 Haziran akşamı için de konuşan İnce, kendisine CHP Genel Merkezi’nden veri gelmediği için net bir açıklama yapamadığını belirterek, “Çıkmadık, özür dilerim, bu konu baydı artık” şeklinde konuştu.

PEKİ OLDU YA İMA’MOĞLU ADAY OLDU NE OLACAK

Muharrem İnce, “Ekrem İma-moğlu aday gösterilirse bağımsız aday mı olacaksınız?” sorusuna ise “İma-moğlu benim arkadaşım. Başarılı bir se-çim geçirdi. Belki seneye Kasım’da olur se-çim. İma-moğlu ile ağzımdan tek kelime alamazsınız” yanıtını verdi.

EK-REM İMA-MOĞLU’NUN SAFFINDAN CEVAP

Ekrem İma-moğlu’nun se-çim döneminde kampanya direktörlüğünü yapan isim olan Necati Özkan ise, sosyal medya hesabından konuyla ilgili dikkat çeken bir mesaj paylaştı. Özkan, isim vermeden Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığına yönelik sözlerine yanıt verdi.

Ve Özkan, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu satırlara yer verdi: “Dün dünde kaldı cancağzım. Artık mekanın yeni sahibi var.” diyerek sözlerini noktaladı. İnce cep’hesinden henüz bir açıklama yapılmadı bu sözler sonrası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir