Ünlü sanatçı sözleriyle net konuştu

Her zaman yardıma muh’taç kişilerin yardımına koşan adalet için elinden geleni yapan ünlü sanatçı Haluk Levent sosyal medya hesabından gündeme oturan açıklamalarda bulundu.

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde, 12 yaşındaki ç’cuğa ci’nsel ist’smarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan üvey dedesi Mestan A.’nın 4 gün sonra serbest bırakılmasına yönelik bir üst mahkemeye yapılan i’tiraz da re’ddedildi. Verilen karara te’pki gösteren sanatçı Haluk Levent, “Seni o k’dese s’kacağız” dedi.

HER NE KADAR ÇEVREN OLURSA DA OLSUN SENİN

Yaşanan olayı yakından takip eden şarkıcı Haluk Levent, verilen karara “Ve ve Antalya Korkuteli’nde 8 yaşındaki üvey torununa t’c-vüz eden Mestan! 4. Ağır, 5. Ağır Ce’za mah’kemelerini atlattın, tah’liye oldun.

‘Çok güçlü çevrem var’ diyormuşsun. İstediğin kadar çevren olsun, istediğin yere git, kimi devreye sokarsan sok, seni o k-dese s-kacağız” diyerek sosyal medya sayfasından te’pki gösterdi.

PEKİ NELER OLMUŞ İDİ

Antalya’da annesiyle yaşayan 12 yaşındaki çocuk yaz tatilinde üvey anneanesinin yanına gitti. İddiaya göre, Z.A.’nın 2012 yılında evlendiği Mestan A., çeşitli bahanelerle D.D.’yi elle t-ciz etti.

Mestan A., eşinin evde olmadığı bir anda ise küçük kıza c-nsel ist-smarda bulundu. Okuldaki kız arkadaşlarına yaşadığı c-nsel ist-smardan bahseden küçük çocuk, eve giderek başından geçenleri annesine anlattı.

4 GÜNÜN ARDINDAN SERBEST KALMIŞTI

Antalya Çocuk S-çları S-ruşturma ve Çocuk İzl-m Merkez Bürosu’na başvuran anne, üvey babası Mestan A.’dan ş-kayetçi oldu. Küçük çocuğun p-dagog ve avukat eşliğinde ifadesi alındıktan sonra Mestan A. 18 Haziran’da gözaltına alındı.

‘Çocuğun nitelikli c-nsel ist-smarı’ su’çundan aynı gün adliyeye sevk edilen Mestan A. 4 gün sonra 22 Haziran’da tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Küçük kızın avukatı verilen kararı reddetmek için Antalya 4’üncü Ağır Ce-za Mah-kemesi’ne başvurdu ancak mah-keme bu itirazı re-ddetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir