Şe-hit sayımız maalesef yükseldi

Şe-hit sayımız maalesef yükseldi. Gerek Su-riye’de, gerekse Ira-k’ta bu Vatan için, Millet için, AIIah için mücadele eden sayısız yiğitlerimiz var an itibariyle. Bir çoğunun ailesinin haberi dahi yok sınır dışında olduklarından. Aileleri üzülmesin diye söylemiyorlar dahi. Bizler sıcak yuvalarımızda uyurken yaşarken onlar dağı taşı yastık yorgan yapıp en kö-tü arazi şartlarında dahi asla pes etmiyorlar. Onlar için ne yapsak haklarını asla ödeyemeyiz.

Bu kutlu davayı sarf eden sergileyen mehmetçiği unutmayın destek olalım dua edelim. Siz değerli üyeIerimiz de Mehmetçiğimizden duaIarınızı esirgemeyiniz. Milletimizin başı sağolsun. Şe-hitlerimizin ruhu şad olsun. Yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Opera-syonda ki yiğitlerimize de AIIah güç, kuvvet versin.

Milli Sav-unma Baka-nlığından (MSB), Türkiye-I-rak sınır hattında devam eden operasyonlarda teröristlerle çıkan çatı-şmada 4 askerin şehit olduğu, 6 askerin yaralandığı bildirildi. Milli Savunma Bakanlığı Basın Halkla İlişkiler Daire Başkanlığından yapılan duyuruda,

Türkiye-I-rak sınır hattında devam eden opera-syonlar kapsamında dün ter-öristlerle çatışma çıktığı vurgulandı. YARALIYKEN HASTANEYE KALDIRILDILAR FAKAT.. Çat-ışmada 4 askerin şehit olduğu, 6 askerin yaralandığı ifade edilen açıklamada, 4 şehitten 2’sinin yaralı olarak kaldırıldıkları hastanedeki

müdahalelere rağmen kurtarılamadığı da belirtildi. Ter-öristlerin hava harekatı ve bölgedeki at-eş destek vasıtaları ile yoğun at-eş altına alındığı aktarılan açıklamada, bölgede opera-syonların devam ettiği vurgulandı.

Üzücü haberleri vermenin ardından resmi açıklama da ise tam olarak şunlar kaydedildi. Açıklama ise, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz.” ifadeleriyle sonlandırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir