Sandalye birden kırılınca diyalog başladı

Bildiğiniz üzere bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde 30 büyükşehirin 29 belediye başkanı geldi, toplantı yapıldı. Toplantı da ilginç anlar da yaşandı. Güldüren diyalog yaşandı.

Beştepe’de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılan büyükşehir belediye başkanları toplantısına katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun oturduğu sandalyenin kırıldığı bildirildi.

Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Bak bu yaptığın israftır, oturduğun sandalyeyi kırdın” dediği söylendi.

Beştepe’de toplantıda ilginç bir olay da görüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan salona girerken tüm belediye başkanları daha önceden hazırlanmış üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu sandalyelerden ayağa kalktılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sonra yerlerine oturan başkanlardan Ekrem imamoğlu’nun oturduğu sandalyenin ayağı kırıldı. İBB başkanı İmamoğlu yere düştü ve diyalog başladı.

Gülüşmeler arasında Erdoğan girdi devreye “Biz bir şey yapmadık sen sandalyeyi kırdın. Parasını ödemen lazım bakın bu israfa girer.” dedi. Gülüşmelerden sonra Ekrem İmamoğlu yeni getirilen sandalyeye otururken bu sözlere “İkincisinde sağlam otururum efendim” diye cevap verdi. Bu şekilde gelişmeler yaşandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir