Sabah sabah depremi yaşadılar

Güne resmen depremle uyandılar 5 Haziran Çarşamba gecesi Tekirdağ’da başını yastığa koyanlar sabahsı güne depremle uyanacaklarından habersizdiler. Bu sabah korkutan depremi yaşadılar.

Bu sabah merkez üssü Tekirdağ’ın Saray ilçesi olarak belirlenen bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi’nin ölçümlerine göre 3.1 büyüklüğünde olan deprem yerin 10.9 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Depremi hisseden vatandaşlar son depremlere dair aramalar yapmaya başlamışlar.

Ve dolayısıyla deprem kuşağında yer alan ülkemizde sık sık depremler meydana geliyor. Bu sabah Tekirdağ 3.1’lik depremle sarsıldı. İlk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmazken, deprem merkez üssüne yakın olan bölgelerde hissedilmiş durumda.

SİZLERDE SON DEPREMLERE BAKABİLİRSİNİZ: Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir