Hiç bir şey yapmadan sadece kameraya çekiyordu

Olacak iş değil. Emi’ne Bulut son anlarını yaşarken hiç bir şey yapmadan kayıt altına aldı. Ne a’mbulansı aradı, ne yardıma koştu sadece kamera ile kayıt altına aldı.

Tüm Türkiye’nin gündemine oturan vahim o’layda kızının gözlerine önünde göz göre göre vefat etmişti Emi’ne Bulut. A’mbulans hemen aransa veya boynuna bir tampon yapılmaya çalışılsa belki durum farklı olabilirdi.

Bu o’lay kapsamında kamera ile kayıt altına alan genç hakkında karar verildi. Kırıkkale’de, 18 Ağustos Pazar günü Menderes Caddesi üzerinde bir restoranda Fe’dai Varan (43) eski eşi Emi’ne Bul’ut’u (38) 10 yaşındaki kızı F.B.V.’nin yanında bı’çaklamıştı.

Olay anında, cep telefonu ile şid’det içerikli görüntünün çe’kilmesi hakkında Kırık’kale Cum’huriyet Baş’savcılığı so’ruşturma başlattı. Ve karar verildi.

Kırıkkale’de boşandığı eşi tarafından oI’dürülen Emi’ne Bulut’un bıçaklandıktan sonraki şid’det içeren görüntüsünü çekip sosyal medyada paylaştıktan sonra gözaltına alınan 19 yaşındaki genç, serbest bırakıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan araştırma sonrasında görüntüyü çekip, sosyal medya hesabından paylaşan B.Y. (19) tespit edilerek bulunulmuştu.

Dün akşam saatlerinde e’mniyete götürülen B.Y., alınan ifadesinin ardından sav’cılık tarafından e’mniyetten serbest bırakıldı. Karar için yorumlar neler olacak belirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir