Hakkında karar verildi

İzmir’de internetten ticaret yaptığı ve battığı bu sebeple bunalımda olduğu öğrenilen üniversite kimya öğrencisi ailesine size limonata hazırladım diye siya-nürlü ze-hirli içecek hazırlayarak içirdiği ve içirdikten sonra son 15 dakikanız kaldı son 10 dakikanız kaldı diyerek anne ve babasını ö-I-dürdüğü gerekçesiyle karar verildi.

Olay İzmir’de yaşandı, anne ve babasına limonata diye siya-nür içererek ö-l-ümlerine sebep olan üniversite öğrencisi tutuklandı. Üniversite öğrencisine, yapılan sağlık kontrollerinin ardından şizofreni teşhisi koyulmuş idi.

Dün olan olayda, İzmir’de ailesine siya-nürlü limonata içiren Mahmut Can Kalkan üst soy akrabayı kasten ö-l-dürmekten iki kez ve kardeşi ö-l-dürmeye teşebbüs su-çlarından göz altına alındı.

ALIN SİZE LİMONATA YAPTIM TADIN: İzmir’de Bayraklı Soğukkuyu Mahallesi’nde, iddiaya göre internetten sipariş ettiği siya-nürü anne, baba ve kardeşlerine ‘Size limonata yaptım, tadın’ diyerek ikram eden ve babası Mehmet K. (46) ile Fatma K.’nin (39) ö-l-ümüne, 3 kardeşinin de ö-l-ümden dönmesine sebep olan üniversite öğrencisi M.C.K. (21) mahkemece tu-tuklandı.

Kimya okuyan, Üniversite öğrencisi M.C.K.’ye yapılan sağlık kontrollerinde şizofreni teşhisi koyulduğu tespit edildi. M.C.K.’ye daha önceden böyle bir tanı konulmadığı da bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir