Gece yarısı sınırdan geldi

Gerek Su-riye’de, gerekse Ira-k’ta bu Vatan için, Millet için, AIIah için mücadele eden sayısız yiğitlerimiz var an itibariyle. Bir çoğunun ailesinin haberi dahi yok sınır dışında olduklarının. Aileleri üzülmesin diye söylemiyorlar bile. Bizler sıcak yuvalarımızda uyurken yaşarken onlar dağı taşı yastık yorgan yapıp en kö-tü arazi şartlarında dahi asla pes etmiyorlar. Onlar için ne yapsak haklarını ödeyemeyiz.

Bu kutlu mücadeleyi sergileyen mehmetçiği unutmayın destek olalım dua edelim. Siz değerli üyeIerimiz de Mehmetçiğimizden duaIarınızı esirgemeyiniz. Milletimizin başı sağolsun. Şe-hitlerimizin ruhu şad olsun. Yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Opera-syonda ki yiğitlerimize de AIIah güç, kuvvet versin.

Gece yarısı yüreklerimizi, ciğerlerimizi ya-kan a-cı ha-ber sınırdan geldi. Türk Silahlı Kuvvetleri’nden yapılan ilk açıklamaya göre, Türkiye-Ir-ak sınırında yürütülen opera-syonlarda 2 askerimiz şe-hit oldu, 7 as-kerimiz de yaralandı. Bölgede ter-ör örgü-tüne yönelik opera-syonlar devam ediyor.

2 KAHRAMAN MEHMETÇİK ŞE-HİT OLURKEN 7 KAHRAMAN DA YA-RALI: Türk Silahlı Kuvvetleri’nden gece yarısı alınan ilk bilgilere göre resmi hesaptan yapılan açıklama ekte ki gibidir;

Bizleri derinden üzen bu gelişme, “Türkiye-Ir-ak sınır hattında devam eden opera-syonlar kapsamında, 19 Nisan 2019 tarihinde ter-öristlerle çıkan çatışmalarda iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, yedi kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır.

Ter-öristler hava harekâtı ve bölgedeki at-eş destek vasıtaları ile yoğun at-eş altına alınmıştır. Bölgede opera-syonlar devam etmektedir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır; yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir