Dün ki videosundan sonra telefon geldi

Bildiğiniz gibi İstanbul ve İzmir arasında ki 9 saatlik yolu 3,5 saate indiren yeni otoyol hizmete geçtiğimiz günler de açılmıştı.

Ve bu yolu ilk kez aracıyla kullanıp geçen Demet Akalın video çekip, 2 saatte İzmir’e geldik demiş iyi ki yapıldı diyerek beğendiğini belirtmişti.

Dün ki Akalın’ın videosundan sonra bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bizzat Demet Akalın’a telefon geldi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı İstanbul-İzmir otoyolundan kendi aracıyla geçti. Ünlü Şarkıcı, yoldan bir fotoğraf ve video paylaşarak çok beğendiğini söyleyince Erdoğan bizzat arayarak teşekkür etti.

Ünlü pop star Akalın, İstanbul-İzmir otoyolundan geçerken “2 saatte dünya yol geldik. Pahalı deniyor ama İtalya’da otobanlar adım başı para.” demişti. Ve mesajı vermişti.

Sayın Cumhurbaşkanı ile bizzat konuştum, telefon geldi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demet Akalın’ı arayarak teşekkür etti.

Her anını Instagram hesabından paylaşan Akalın, bu haberi paylaşırken de “3 gün üst üste rüyamda gördüm cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin” dedi. Ve sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir