Çeşme de ilk konserini gerçekleştirdi

Sosyal medya sayesinde ün kazanan ve milyonlarca takipçisi bulunan son zamanların en çok konuşulan fenomenlerinden biri olan Reynmen la-kaplı Yusuf Aktaş Çeşme’de ilk konserini yaptı.

Çeşme’de ilk konserini yapan Reynmen bir gece de kazandığı para ile de dudak uç’uklattı. Bir çok ünlü ismi geri de bırakarak çok daha fazlasını kazandı.

Youtube’da çıkardığı ilk şarkısı Derdim Olsun ile 237 milyon izlenmeye ulaşarak ses getirdi. Yeni şarkısı Ela isimli parça ile de 123 milyon izlenmeye ulaşmış durumda. Sosyal medya fenomeni Reynmen la-kaplı Yusuf Aktaş, bu izlenme sayılarını görünce soluğu ilk konserini vermek üzere Çeşme’de aldı.

Ve 2 şarkısı ile 3 düeti olan Reynmen, bir saat civarında süren konserinde 180 bin TL gibi devasa bir rakam kazanarak dikkatleri de üzerine çekti. Diğer sanatçıların ne kadar kazandığını da sizlere aktarıyoruz.

SÖYLEDİĞİ PARÇA BAŞINA 9 BİN TL KAZANDI: İlk konserini veren ve büyük bir hayran kitlesiyle buluşan Reynmen, konserinde 20 şarkı söyledi. Şarkı başına 9 bin TL alan Reynmen toplamda 180 bin TL kazandı. Reymen’in repertuarında Ahmet Kaya’dan eserler ve annesinin sevdiği türküler de yer alıyordu.

BURADA LOCA FİYATI İSE 30 BİN TL: Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Reynmen’in konser alanındaki localar 30 bin TL, ayakta biletler ise 2 bin ile 2,500 TL arasında alıcı buldu. Ünlü YouTuber önümüzdeki günlerde ikinci konserini de verecek.

BİR ÇOK ÜNLÜ İSMİ DE GERİDE BIRAKARAK DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARDI: Öte yandan Çeşme’deki mekanlarda sahneye çıkan Gülşen 80 bin TL, Berkay 70 bin TL ve Defne Samyeli ise 60 bin TL kazanıyor. Sosyal medyada bu gelişme ise büyük yankı buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir