Bebeğe dokunmağa kor’kar oldular

Dilinde, gözlerinde dahi su çiçeğine benzer kitleler oluşan Oscar Langham isimli bebeğin hayatı adeta ce-henneme çevrilmiş durumda.

Minik Oscar’ın gözle bile görülür bu rahatsızlıklarını ailesi öncelerinde pek umursamamış fakat günler ilerledikçe durum daha da kö’tü olmaya başlayınca Oscar’ı hastaneye götürmüşler.

Oscar bebeğin vücudundaki beyaz kan hücrelerinin normalden fazla olmasının yüzünde bu probleme neden olduğu düşünülüyor.

Oscar bebeğe 6 ay önce de kanser teşhisi konulmuş. Kemoterapi gören ve çeşitli ilaçlar kullanan bebekte bir düzelme olmadı.Doktorlar

Oscar bebeğin tedavisinin nasıl ilerleyeceğini bilmediği için hastalığı şaşırtıcı buluyorlar. İnsanlar, minik Oscar’ın suçiçeği gibi bulaşıcı bir hastalığa sahip olduğunu düşündüğü için ona hiç yaklaşamıyor. Aile ise bu konuda oldukça üzüntülü.

Oscar’ın anne ve babası Daniel Langham (20), Webster Steph (26) oğullarının hastalığına neden olan şeyi bilmedikleri için oldukça umutsuzlar ve istedikleri teş şey oğullarının tedavi edilebilmesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir