Aracı sular arasında buldular

Dünya da yankı bulan olayla ilgili flaş gelişmeler ve gerçekler ortaya çıkıverdi. Yaklaşık 12 sene önce kayıp olan karı-kocanın c-setleri, araçlarının içerisinde nehirin dip kısmında görüldü.

Dünyanın en soğuk bölgelerinden birisi olan Rusya’da 12 sene önce kayıp olan çiftin cstleri, dalışçı birisinin nehrin dip kısmında aracı ve cstleri görmesiyle bulundu. Rusya’da 12 sene öncesinde g-zemli bir boyutta kayıp,

Rusya’da 12 sene önce kaybolan çiftin c-setleri, bir dalışçının nehrin dibindeki arabayı ve c-setleri görmesi üzerine bulundu.
Rusya’da 12 sene önce g-zemli bir şekilde kaybolan 25 yaşındaki IIya Zhirnov ve kız arkadaşı 22 yaşındaki Kira Cherkasova c-setleri arabalarının içinde nehrin dibinde görüldüler.

Talihsiz Çift 2005 yılının aralık ayında arkalarında hiçbir iz bırakmadan gizemli bir şekilde kayboldu. Çiftin c-setleri arabanın içinde Cheboksary şehrindeki Volga nehrinde bulundular.

PO’LİSLER ARTIK ÇİFTİ ARAMAKTAN VAZGEÇMİŞTİLER HİÇ BİR İP UCU BİLE YOKTU

2005 senesinde Zhirnov kız arkadaşını iş yerinden almak için babasından arabasını istemişti. Çiftin kaybolmasından sonra arkalarında hiç bir ipucu bırakmadıkları için polis çifti arama çalışmalarını sonlandırmıştılar.

DALIŞ YAPAN BİR VATANDAŞ ARAÇ İÇERİSİNDE Kİ C-SETLERİ GÖREREK DİREK P-LİSE SÖYLEDİ

Bir dalışçının nehrin dibinde arabayı ve içindeki c-setleri görmesi üzerine olayı p-lise aktardı. Polis vinç yardımı ile c-setleri arabadan aldı.

ÇİFTİN KİMLİKLERİNE DE KOLAYCA ULAŞILDI ZİRA SU OLDUĞU İÇİN ZARAR GÖRMEMİŞTİ

Arabanın su içinde zarar görmemiş belgeler yardımı ile çiftin kimliğine ulaştı. Polis yaptığı açıklamada, buzlu yoldan dolayı arabanın kontrolünü kaybedip nehre uçmuş olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu dile getirdi. Olay ile ilgili soruşturma devam etmekle beraber dünyada büyük bir şekilde yankı buldu bu olay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir