Altıncı eşini buluverdi

Bunlar sözde müsIüman ya yaptıkları inanılır cinsten değil tüm dünyaya karşı müsIümanlığı isIam di’nini kö’tü göstermekten başka bir şey yapmıyorlar ayrıntılar.

Türkiye’ye karşı cephe alan ülkelerden biri olan Toprağı az ama parası çok olan her sene Milyarlarca dolar petrolden gelir sağlayan Birleşik Ar-ap emirlikleri ismindeki Kabile Devletinin En büyük şehri olan Du-bai’nin Emirinin karısı kaçmıştı

bakın nerede ortaya çıktı ve de neden kaçtığıda ortaya çıktı Prenses Haya’nın, kocasını terk ettiği ve saklandığı İngiltere’nin başkenti Londra’da “k-orku Du-bai Emiri Şey-h Muha-mmed bin Re-şit E-l Maktum’un 31 milyon sterlinle kaçan eşi Pr-enses Haya’nın, Londra’da saklandığı ortaya çıktı.

Prenses Haya’nın kaçırılarak Du-bai’ye geri götürülmekten endişe ettiği belirtiliyor. Prenses Haya geçen aylarda Dua-bi’den kaçmış ve Almanya’ya giderek sığınma talebinde bulunmuştu. Prenses Haya’nın şu an Lon-dra’nın merkezinde

Kensington Palace Gardens bölgesinde yaklaşık 107 milyon dolar değerinde bir evde yaşadığı bildiriliyor.Guardian gazetesi çiftin ayrıldığının tahmin edildiğini ve Prenses Haya’nın Du-bai’den ayrılmasının ardından Yüksek Mahkeme’de dava açıldığını yazıyor.

Ürdün doğumlu, İngiltere’de eğitim görmüş olan 45 yaşındaki Prenses Haya, 2004 yılında Şey-h Muha-mmed bin Reşit El Maktum’la evlenerek, Emir’in 6. eşi olmuştu. 69 yaşındaki Du-bai emiri Şeyh Muhammed’in farklı eşlerinden 23 çocuğu olduğu belirtiliyor Du-bai, Birleşik Ar-ap Emirlikleri’nin (BA-E) yedi emirliğinin en büyüğü.

PRENSES NİYE KAÇTI?: BBC Güvenlik Muhabiri Frank Gardner’ın prensese yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Prenses Haya, Şey-h Muhammed’in kızlarından Prenses Şey-ha Latife’nin geçen yıl kaçmaya çalıştıktan sonra Du-bai’ye geri götürülüşü ile ilgili “rahatsız edici bilgilere” ulaşmasının ardından Dubai’den ayrılı verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir