3 Türk genci akşam saatlerinde, başımız sağolsun

Az önce gelen kara haberle yıkıIdık. Almanya’da oldu. Talihsiz Ka-za, Marl kentinin Victoriastr caddesinde saat 06:13 sularında meydana geldi. Ka-za da yaşları 19 ila 21 arasında değişen Melih Pekmezci, Can Demir ve Sefer Baş isimli gençler yaşamlarını yitirdiler. Vefat eden gençlerin görüntüsü yürekIeri dağIadı. Aşağıda payIaştık.

POLİSTEN GELEN İLK BİLGİ ARAÇLARI SÜRATLİ OLABİLİRMİŞ: Marl polisinden yapılan açıklamada otomobilin virajda kontrolden çıkarak kaldırımdaki direğe çarptığı, 3 gencin olay yerinde hayatlarını kaybettiği bildirildi. Polis, aracın aşırı süratli olmasından şüphelendiklerini açıklamada ekledi.

AIman basının geniş yer verdiği 3 gencin hayatını yitirdiği ka-za haberinde, virajda yoldan çıkıp elektrik direğine çarpan aracın motorunun araçtan ayrıldığı dikkat çekilerek, seyir halindeki aracın çok süratli seyretmiş olacağı bilgisi de eklenenler arasında.

Alınan ilk bilgilerde, ka-za kurtarma ve sağlık ekibinin anında ka-za mahalline geldiği belirtilen haberlerde, tüm çabalara rağmen araçta sıkışan 19 ve 21 yaşında olan gençleri almaya gelen ambulans helikopterin de, gençlerin sıkıştıkları araçta öImeleri üzerine ka-za yerine inmeden geri döndüğü bildirildi. Ka-za sonrası yakındaki caddeler öğle saatlerine kadar trafiğe kapatıldı.

Ka-zada parçalanan aracın incelenmesi ve ka-za sebebinin tespiti için olay yerine bölge savcılığının talebiyle ka-za kırım ekibi geldi. CENA-ZELERİN ZONGULDAK İLİMİZE GÖTÜRÜLMESİ BEKLENMEKTEDİR: Hayatını kaybeden gençlerin cenazelerinin savcılık soruşturmasının ardından memleketleri Zonguldak’a götürülmesi bekleniyor. Başımız sağolsun.

Türkiye’yi üzü-ntüye bo-ğan oIay Marl şehrinde yaşandı. Bu şehir hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse Marl, Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde yer alan ve Recklinghausen ilçesinde yer alan bir şehirdir. Şehrin toplam nüfusu 83,926’dır. Gençlerimize AIIah’tan rahmet diIiyoruz. MekanIarı Cen-net oIsun..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir